PIERWSZA RANDKA! JAK ZROBIĆ DOBRE WRAŻENIE?

Gdybyś jednak nadal był w sytuacji, w której zależy Ci na pokazaniu się z najlepszej strony, czy to przy pierwszym spotkaniu czy na pierwszej randce, pamiętaj o kilku fundamentalnych zasadach, które pomogą Ci wywrzeć dobre wrażenie.

html website templates
Mobirise

Na początek Cię uspokoję.

Skoro jesteś już na etapie randki, i nie jest to randka w ciemno tylko pierwsza randka – to pierwsze dobre wrażenie już z pewnością zrobiłeś!

01.

Weź przysznic

02.

Ubierz się schludnie

03.

Zaplanuj miejsce spotkania

  1. Zasada 1 -Myśl pozytywnie i bądź pozytywny. Po prostu daj się lubić. Optymizm przyciąga, a jeszcze na własnym zdrowiu można tylko zyskać. Ponadto poczucie humoru jest wśród najczęściej wymienianych cech idealnego mężczyzny więc nic tylko uśmiechać się i tryskać radością. Jeśli jesteś typem melancholika – przed Tobą sporo pracy. Idąc na skróty – skorzystaj z patentu ze szklanką wody
  2. Zasada 2 - Interesuj się! Bądź obecnym i aktywnie słuchającym rozmówcą, okazuj sympatię, odnoś się do poruszanych tematów. Wymaga tego nie tylko kwestia Twojego wizerunku, ale przede wszystkim kultura. Krótko mówiąc – nie patrz w sufit. A jeśli towarzyszka aż tak Cię nudzi, że nie jesteś w stanie poświęcić jej uwagi i nawet savoir vivre nic tu nie zdziała – to nie zawracaj sobie więcej głowy. Nic z tego nie będzie.
  3. Zasada 3 - Jeden obraz wart jest tysiąc słów. Jeden dotyk wart tysiąca obrazów. Od razu nadmienię, że nie chodzi o powalenie dziewczyny na glebę i tarzanie się w śniegu przy pierwszej możliwej okazji, ale np. o subtelne, niby „przypadkowe” muśnięcie dłoni… you know what I mean.
  4. Zasada 4 -  Każdy najlepiej czuje się wśród swoich. Ujawnij podobieństwo jeśli tylko nadarzy się taka szansa. Też oglądałeś „ten” film? Powiedz jej o tym. A może okaże się, że oboje spędzaliście w dzieciństwie wakacje w Złotych Piaskach? Wszystko co można przełożyć na „wspólny” język (poglądy, zainteresowania, postawy) zbliża i pomaga wzmocnić dobre wrażenie ze względu na utożsamianie się. Temu służy pierwsza randka!
  5. Zasada 5 - Pamiętaj o mowie ciała. Nawet gdy ktoś nie przechodził specjalnych szkoleń by ją czytać – odbierze Twoje gesty podświadomie. Nie zrobisz dobrego wrażenia jeśli będziesz zbyt zamknięty (dystans) lub przesadnie pewny siebie i otwarty (dominacja).
  6. Zasada 6 – Pokaż swoją wyjątkowość (ale nie pyszałkowatość). Jeśli jesteś sportowcem, ekspertem w jakiejś dziedzinie czy wpływowym gościem – szybko zyskasz autorytet. Nieprzeciętność to pożądana cecha. Rośniesz w oczach niczym grzyb po deszczu.
  7. Zasada 7 - Zadbaj o swoją powierzchowność – Efekt Halo działa. Choć mówi się, że nie szata zdobi człowieka to pozytywny odbiór looku danej osoby sprawia, że z góry, w bezrefleksyjny sposób, przypisywane są jej dobre cechy. Przystojny, elegancki, zadbany = inteligentny, sympatyczny, szczery.


Czeka Cię pierwsza randka? Oprócz dziewczyny weź do serca powyższe zasady i powodzenia!

Mobirise

MASZ PYTANIA?

Wpisz swój email

                        

Jeżeli chcesz zamówić telefonicznie, zadzwoń pod nr

                                            +48 510 777 775