Advertorial

Medycyna przyszłości

Strona Główna >> Medycyna >> Bezbolesna i bezinwazyjna metoda odchudzania już w Polsce!

PILNE: BEZBOLESNA I BEZINWAZYJNA METODA ODCHUDZANIA JUŻ W POLSCE!

Redukuje zarówno nadmiar tkanki tłuszczowej, jak i oporny cellulit. Poznaj nadzwyczajnego spalacza tłuszczu: nawet 20 kg mniej!

35-letnia mieszkanka Katowic pozbyła się 20 kg nadwagi. Bez diet i katorżniczych treningów. Jak to możliwe, że tak drastyczny spadek wagi jest możliwy do uzyskania naturalnymi sposobami, bez ingerencji skalpela?


Statystyki są niepokojące: już co trzeci dorosły Polak ma nadwagę. Do niedawna swoje miejsce w tej statystyce miała również pani Aneta. Lata podejmowanych na własną rękę prób zrzucenia zbędnych kilogramów kończyły się kolejnymi niepowodzeniami.

Dziś pani Aneta może pochwalić się piękną, wysmukloną sylwetką, wolną od nieestetycznych fałd i cellulitu. O jej przemianie rozpisywały się gazety w całej Polsce - udało jej się zeszczupleć aż 20 kg. Bez zbędnych wyrzeczeń. Bez efektu JO-JO.

Poznaj historię 29-letniej Anety:

Aneta
Co sprawiło, że zrzuciła aż 25 kg? Na czym polega fenomen tej niezwykłej metody?

Opowieść Marty:

„Odkąd pamiętam, w moim życiu obecne były ciastka, ciasta, ciasteczka, czekolady… Nie potrafiłam sobie niczego odmówić. Codziennie wpychałam w siebie różne słodkości, a waga systematycznie wzrastała. Zamiłowanie do słodyczy zawsze było na pierwszym miejscu – opowiada pani Aneta."

Nieudane próby

Obudziłam się, gdy waga wskazała 90 kg. Przy moim niskim wzroście wyglądałam jak jeden, wielki pączek. Powiedziałam: dość. Szybko przekonałam się, że jest ogromna różnica pomiędzy powiedzieć, a zrobić…

Przygotowane dla mnie dietetyczne przepisy okazały się po pierwsze niesmaczne, po drugie skomplikowane w przyrządzaniu i po trzecie (najważniejsze) niewłaściwie dopasowane.

Czytaj: brak efektów. Chociaż nie, jeden efekt był. Efekt JO-JO…

Co do ćwiczeń, przyznaję, początkowo wykonywałam je systematycznie, ale potem silna wola zamieniła się na brak czasu. I nie, to nie była wymówka.

Czytaj: brak efektów.

Po mniej więcej roku różnorakich odchudzających eksperymentów zrzucanie kilogramów kojarzyło mi się z czymś nie do zrobienia, czymś niesamowicie uciążliwym. Ja wiem, że trzeba chcieć i ja naprawdę chciałam, ale czegoś jednak tutaj zabrakło.

Dzień, który odmienił wszystko

Aneta

Pewnego dnia przeczytałam gdzieś o medycynie naturalnej w odchudzaniu. Moją uwagę przykuł szczególnie artykuł o nowej w Polsce metodzie pozbywania się nadwagi opartej na działaniu transdermalnych plastrów. W USA od wielu miesięcy był to nr 1 wśród naturalnych produktów odchudzających. Wyglądało na to, że daje realne efekty. Postanowiłam je wypróbować.

Pamiętam jak dziś, że była środa i z nadzieją przykleiłam pierwszy plaster po lewej stronie brzucha. Trzeba je było wymieniać co 12 godzin. Czy coś czułam, nosząc je? Zupełnie nic. Za to widziałam na własne oczy, jak z dnia na dzień w moim ciele dokonują się zmiany na lepsze.

Brzuch wyraźnie spłaszczył się już po 6 dniach. Równocześnie okropne cellulitowe marszczenia zaczęły zanikać. 2 tygodnie później obwód ud był już pomniejszony. Następnie zeszłam z rozmiaru XL do L.

To wszystko działo się bez mojego wysiłku. Codziennie stawałam na wadze i byłam w wielkim szoku. Codziennie było mnie mniej.

Sama nie zauważyłam, jak waga była niższa o 10 kg!! Najbardziej uderzyło mnie to, że znacznie spadła mi chęć na podjadanie słodkiego – już mnie tak nie ciągnęło, mogłam się obyć bez ciastek przez wiele godzin, a z czasem i cały dzień. Nadszedł w końcu czas, w 7 tygodniu kuracji, gdy zmieściłam się w spodnie w ROZMIARZE M. Brzuch nie wypływał, nie było widać wałków. Coś pięknego!!!

Po stosowaniu plastrów, byłam lżejsza o 20 kg! W udach mniej o 4 cm. Brzuch smukły, skóra jędrna i napięta. Brak widocznych zwisów. Brak efektu JO-JO. Noszę rozmiar M, aczkolwiek czasem zmieszczę się i w S.

Ubieram się kobieco i widzę, że faceci reagują. Nie pamiętam, czy kiedykolwiek czułam się tak dobrze sama ze sobą. Chcę, żeby ten stan trwał już zawsze.

Jak działa SlimPlast?

Plastry SlimPlast to specjalistyczna formuła odchudzająca, która bazuje na systemie transdermalnym – składniki aktywne od momentu przyklejenia plastra na powierzchnię skóry uwalniają substancje, które napędzają metabolizm. Szczególnie istotnym elementem jest moment uaktywnienia enzymu LPL, który pobudza organizm do działania podobnego jak „elektrownia”, szybko przetwarzając kwasy tłuszczowe znajdujące się w komórkach tłuszczowych w energię.

Podczas, gdy wspomniana „elektrownia” działa na najwyższych obrotach, uczucie łaknienia jest stopniowo minimalizowane, dzięki czemu spada chęć podjadania. Dodatkowo, nawet przy skromnej porcji posiłku głównego, masz wrażenie, że Twój żołądek jest napełniony.

SlimPlast sprawia, że tłuszcz spalany jest bez wysiłku, a składniki zawarte w specjalistycznych powłokach plastrach skutecznie chronią organizm przed ponownym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej w ciele.

Opinion

To najlepsza naturalna metoda spalania tłuszczu, jaka kiedykolwiek powstała. Żadna naturalna metoda nie pozwoliła jeszcze w tak krótkim czasie uporać się z nadwagą. Miałem kontakt z osobami, które przy stosowaniu plastrów SlimPlast zrzucały nawet 10-11 kg. Jest to możliwe dzięki połączeniu silnie skoncentrowanych, czystych ekstraktów roślinnych, bogatych w substancje będące najlepszymi aktywatorami procesów spalania tłuszczu. Przenikają one wgłąb skóry za pomocą specjalnych powłok dawkujących, dając widoczne rezultaty już w pierwszym tygodniu stosowania.”

Tak o kuracji odchudzającej SlimPlast mówi specjalista ds. obesitologii Mark Fullman z American Obesity Institute. Badania przeprowadzone w USA potwierdzają, że co 3 kobieta stosująca plastry, chudnie średnio 8 kg.

Naturalnie, skutecznie, bez ingerencji skalpela

Z plastrami SlimPlast możesz chudnąć w dzień i w nocy, bez bolesnych zabiegów. Bez skutków ubocznych i powikłań. Składniki w nich zawarte są w pełni naturalne, w 100% bezpieczne dla organizmu. Nie obciążając żadnego z organów docierają w najgłębsze, najbardziej problematyczne partie ciała.

Oryginalny produkt SlimPlast możesz teraz zakupić ze zniżką przypisaną wyłącznie czytelnikom tej strony.

Kliknij tutaj, aby otrzymać formułę odchudzającą SlimPlast >>>
Komentarze

Dodaj komentarz:THIS IS AN ADVERTISEMENT AND NOT AN ACTUAL NEWS ARTICLE, BLOG, CONSUMER REVIEW, OR CONSUMER PROTECTION UPDATE. THE STORY IS A DRAMATIZATION AND FICTIONAL.

This website is a market place. The owner has a material financial connection to the provider of the goods and services referred to on the site in that it receives compensation for clicks onto the ad or for sales of the product. The statements on the website or in the ads have not been evaluated by the local FDA and are for informational purposes only. The products advertised are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease. The story depicted on the website is fictional unless stated otherwise. The results portrayed in the story and in the comments are illustrative,not typical and may not be the results that you achieve using the product. Please consult with your health care practitioner for all your health care needs. Any testimonials on this website are individual cases and do not guarantee that you will get the same results